Pomysł na prezent: warsztaty DIY
Pomysł na prezent: warsztaty DIY

Początek tego tygodnia przyniósł nam coś oczywistego i niespodziewanego zarazem: piękny, śnieżny krajobraz. Wprawdzie listopad już prawie za nami, a świąteczny czas jednoznacznie kojarzy się ze śniegiem, to jednak ostatnie lata pokazały nam, że opady śniegu nie są już takim pewniakiem. Ta jesień była wyjątkowo ciepła i mimo, że nasze wewnętrzne jesieniary mogły cieszyć się z tego czasu w pełni, to jednak ta pogoda sprawiła, że jesień minęła mi w mgnieniu oka. Wprawdzie do kalendarzowej zimy jeszcze nieco ponad 3 tygodnie, to aktualna atmosfera i początek grudnia sprawia, że zaczynamy myśleć o prezentach świątecznych.

Pomysł na prezent: warsztaty DIY

Poszukiwanie prezentów

Osobiście uwielbiam zakupy świąteczne i obdarowywanie bliskich. Zwykle przygotowuję dom do świąt dużo wcześniej, lubię na spokojnie ogarnąć całą swoją listę TODO, pomysły na prezenty zapisuję w notatniku cały rok, a pomysłów na pakowanie szukam na Pintereście. Bardzo się cieszę tym czasem i staram się sprawiać, aby moi najbliżsi cieszyli się razem ze mną. Ale mimo, że staram się bardzo skrupulatnie do wszystkiego przygotować, zdarza się sytuacja, że nie mam pomysłu na prezent, który nie byłby banalny. W takim momencie myślę o zainteresowaniach danej osoby, a nie tylko o potrzebach materialnych.

Pomysł na prezent: warsztaty DIY

O ile bardzo lubię zakupy świąteczne, atmosferę i dekoracje w sklepach i wszechobecną muzykę świąteczną, to prezenty niematerialne są wyjątkowe. To one pokazują jak bardzo znamy obdarowywaną osobę, jej pasje i umiejętności. W tym roku pierwszy raz zainteresowałam się takimi prezentami i skradły mi serce! Kurs gotowania, ceramiki czy malarstwa może być naprawdę niezłym doświadczeniem i początkiem wyjątkowej przygody. Warsztatach, na których byłam ja i o których chciałam Wam dzisiaj opowiedzieć były warsztaty tworzenia vintage świec od milomi_candle. Jeżeli śledzicie mojego Instagrama, na pewno widzieliście story, które wrzucałam odnośnie tego wydarzenia. Warsztaty były niezwykłe, prowadzone przez dwie pasjonatki, nie tylko świec ale również designu vintage. Czytając bloga na pewno wiecie, że jestem niesamowitą fanką naturalnych świec, a moja dusza jest retro! Te warsztaty niesamowicie spełniły moje oczekiwania i przyznam, że bawiłam się naprawdę świetnie. Zapraszam Was na Instagrama dziewczyn, gdzie możecie śledzić, na których targach w okolicy Katowic znaleźć ich wyroby 🙂

A jak Wasze zakupy przedświąteczne i radzenie sobie z trudnymi prezentami? Zawsze macie pomysły i nie dajecie się zaskoczyć, czy czasem macie z tym problem? Może właśnie takie warsztaty będą rozwiązaniem dla Was?

Na koniec chciałam Was też zaprosić na blogowego Instagrama! W ostatnim wpisie mogliście przeczytać o szybkim sposobie obróbki zdjęć mobilnych jakim są presety do Lightrooma od 123Presets. Na Instagramie znajdziecie listopadową ofertę, która jest ważna do końca miesiąca. Zapraszam!

Warsztaty tworzenia świec vintage

Komentarze (5)

 • Monika-Smakołyki na diecie 30 listopada 2023

  piękny pomysł na prezent takie warsztaty. sama chętnie bym się wybrała. co do prezentów to zawsze mam problem, głównie dla męża bo córki składają zamówienie 😉
  mnie także marzą się białe święta 🌟

 • Melka Blogerka 1 grudnia 2023

  Fajny pomysł, można się czegoś nowego nauczyć 😀

 • Magda 7 grudnia 2023

  Świetny pomysł na prezent, który na pewno będzie niezapomniany przez długi czas 🙂

 • Martyna Myszke 7 grudnia 2023

  Bardzo fajny i kreatywny pomysł na prezent!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*