Czym Bratysława zaskoczyła mnie podczas drugich odwiedzin?
Do stolicy Słowacji wróciłam po wielu latach, ale z tego samego powodu – koncert Depeche Mode. Miasto to jest pełne kontrastów i sprzeczności, ale z biegiem lat coraz bardziej mnie przyciąga. Zapraszam Was do poprzedniego wpisu o tym mieście – znajdziecie tam moje pierwsze wrażenie, które muszę przyznać, było zupełnie inne niż to, jakie miałam, gdy wróciłam do tego miasta. Więc czym Bratysława zaskoczyła mnie podczas drugich odwiedzin? 72 [..]
Weekend w Warszawie kulinarnie
Jeżeli czytaliście ostatnie wpisy na blogu lub śledzicie mnie na Instagramie, to zapewne pamiętacie, że na początku roku miałam okazję spędzić weekend w stolicy naszego kraju. Pomysł na wyjazd powstał przez trwającą wtedy wystawę Picassa w Muzeum Narodowym, a poza tym udało się nam odwiedzić kilka ciekawych miejsc! Weekend w Warszawie (nie)klasycznie Oczywiście nie samą sztuką człowiek żyje, więc wpadłyśmy do kilku ciekawych miejsc, w których dobrze zjadłyśmy i dzisiaj [..]
Zimowy Wrocław
Witajcie w Nowym Roku! Muszę przyznać, że zwykle nie odczuwam wagi Sylwestra i przełomowości 1 stycznia. Nie robię specjalnych postanowień, kontynuuję swoje nawyki, a gdy chcę wprowadzić jakąś zmianę, to na bieżąco wdrażam ją do swojej rutyny. Więcej o tym wspominałam w poprzednim wpisie oraz w tym, który rozpoczął miniony rok 🙂 Tymczasem ja jeszcze w głowie mam 2023, bo staram się nadrobić zaległe zdjęcia, które na pewno jeszcze pojawią się zarówno tutaj [..]
Ostatnie promienie słońca w LATEM
Moje lato minęło w tym roku zdecydowanie za szybko. Długo go ponownie wyczekiwałam od mojego powrotu ze słonecznej Grecji i już kolejne chyli się ku końcowi. Wprawdzie czeka mnie jeszcze jedna podróż w tym roku zanim ponownie zacznę tęsknić za upałami, ale jesień zbliża się już wielkimi krokami. Wieczory są chłodniejsze, a w powietrzu czuć zapach odchodzącego lata. No właśnie, ale jak najlepiej spożytkować te [..]