Świece nie tylko w słoiczku

Świece nie tylko w słoiczkuŚwiece nie tylko w słoiczku

Dzisiaj będziemy przełamywać stereotypy, przyzwyczajenia i klasykę. W ciągu ostatnich lat moda na świece powróciła w naprawdę w wielkim stylu. Dlaczego w wielkim? Ponieważ producenci postawili nie tylko na wyjątkowe zapachy, ale również na jakość. Jesteśmy świadomi szkodliwości parafiny i jako konsumenci stawiamy na woski sojowe, które nie szkodzą naszemu zdrowiu. I wprowadzanie pięknego zapachu do naszych domów pojawia się w różnych formach – świecach w słojach z knotami nie tylko bawełnianymi, ale również drewnianymi jak i również w postaci wosków. Zarówno świece jak i woski mogą nam posłużyć naprawdę długie godziny, nie tracąc przy tym na jakości zapachu. Wiele firm postawiło również na ekologię i los pojemników po świecach, które pozostają nam po wypaleniu nie leży tylko w naszych rękach. Wiele firm przyjmuje z powrotem słoje, które ponownie wykorzystuje, co jest naprawdę fantastycznym krokiem w stronę eliminacji śmieci. Ale czy mamy do wyboru na rynku tylko zapachy zamknięte w słoiczkach lub do roztapiania w kominkach? Otóż nie! A może w Waszych domach goszczą już świece nie tylko w słoiczku?

Wyjątkowe formy od knotsicandleWyjątkowe formy od knotsicandle

Świece nie tylko w słoiczkuŚwiece nie tylko w słoiczku

Wiosenne świece sojoweWiosenne świece sojowe

Wyjątkowe formy

Świece z formy są stare jak świat, jednak jesteśmy przyzwyczajeni dla klasycznych kształtów jak walce i stożki. Klasyka zawsze sprawa się najlepiej, ale nie oznacza to, ze musi być nudna! Dzisiaj chcę Wam pokazać świece od knotsicandle, którzy przełamują stereotypy i tworzą małe dzieła sztuki. Dlaczego przełamują stereotypy? Otóż z czym nam się kojarzą świece? Z przytulnym klimatem ciepłego domu, gdy na zewnątrz panuje nieprzyjemna atmosfera. Najchętniej sięgamy po świece zimą i jesienią, gdy temperatura spada, a my spędzamy więcej czasu we własnych czterech ścianach. Knotsicandle znalazło bardzo prosty sposób na odmienienie tego przyzwyczajenia. Wyjątkowy kształt i lżejsze, letnie zapachy sprawiają, że nawet gdy wielkimi krokami zbliża się wiosna, nie musimy rezygnować z cozy wieczorów w domu.

Wiosennie

W ostatniej paczce znalazłam przepiękne świece, które na pewno odmienią mój dom podczas nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Nigdy nie pomyślałabym, że dekoracje w postaci tak uroczego zajączka i piękne, zdobione jajka wielkanocne można wprowadzić do domu za pomocą świec. Knotsicandle udowadnia, że owszem, można! Moimi osobistymi ulubieńcami jest cudowna świeca w kształcie kwiatu piwonii i jajeczka – spójrzcie tylko na dokładność wzoru, szczegółowość płatków i zdobień. Cudo! Do tego zapach gruszki i białej herbaty wprowadza do mojego domu niezwykłą lekkość. Zimą stawiamy na cięższe zapachy, które nas otulą – dyni, piernika czy sosny. Wiosna jest czasem energii, motywacji i nowego życia! Korzystacie ze świec nie tylko w słoiczku?

Świece wielkanocne od knotsicandleŚwiece wielkanocne od knotsicandle

Świece wielkanocne od knotsicandleŚwiece wielkanocne od knotsicandle

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*