Powrót EKOtyków do Katowic
EKOtyki są jednym z moich ulubionych wydarzeń, których nie mogę ominąć! Wspominałam Wam o nich wiele razy, poznałam dzięki nim fantastycznych, polskich producentów i przetestowałam produkty, które są ze mną do dzisiaj. Niestety, wiosenna edycja nie odbyła się z  powodu pandemii, której doświadczyliśmy, ale już 3 października nastąpi powrót EKOtyków do Katowic!

EKOtyki wracają do Katowic

Powrót EKOtyków do Katowic

Co znajdziemy na EKOtykach?

W pierwszą sobotę października, znowu możemy się spotkać w Galerii Szyb Wilson i wypełnić swoje zapasy lub poznać nowych producentów. Co możemy kupić podczas wydarzenia? Tylko produkty naturalne! Takie, które są bezpieczne dla naszego zdrowia, nietestowane na zwierzętach, są organiczne i wegańskie. Ja podczas każdej edycji stawiam na pielęgnację twarzy i ciała, naturalny makijaż i cudowne, sojowe świece. To świetne miejsce, jeżeli ważny jest dla Was kontakt z kosmetykami przed kupnem – na stoiskach można spróbować balsamu, który zwrócił Waszą uwagę, powąchać naturalne świece w pięknych słoiczkach, czy dobrać krem idealny dla Waszej cery. Dodatkowo, na każdym stoisku możliwa jest bezpośrednia rozmowa z twórcami danego produktu. Jest to wyjątkowa okazja, podczas której można zasięgnąć porady i porozmawiać ze specjalistami.

Jeżeli nie możecie pojawić się 3 października w Kato, to nic straconego! Ta edycja odbędzie się również wirtualnie i potrwa aż 3 dni! Koniecznie obserwujcie InstagramFacebooka EKOtyków i zróbcie zakupy nie wychodząc z domu, łapiąc wyjątkowe oferty – od 3 do 5 października.

Jeżeli interesuje Was naturalna pielęgnacja, to nie ma się nad czym zastanawiać. Ja odwiedzam każdą edycję EKOtyków i zawsze poznaję nowe, ciekawe produkty, uzupełniam swoją wiedzę, czy poznaję świetnych ludzi ? Wstęp na targi jest bezpłatny, pamiętajcie o obowiązujących obostrzeniach i miejcie przy sobie maseczkę bądź przyłbicę. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych i widzimy się 3. października w Galerii Szyb Wilson!

EKOtyki wracają do Katowic

Powrót EKOtyków do Katowic

Powrót EKOtyków do Katowic

Komentarze (2)

  • Agata 23 września 2020

    Nie miałam pojęcia o Ekotykach 😀 Szkoda, że mam tak daleko do Katowic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*