Kalendarzowe propozycje na Nowy Rok

Kalendarzowe propozycje na Nowy Rok

Kalendarzowe propozycje na Nowy Rok

Koniec roku to idealny moment na wybór kalendarza, który będzie nam towarzyszył przez cały następny rok. W zeszłorocznym wpisie wybieraliśmy pomiędzy kalendarzem, a plannerem, natomiast w tym roku postawiłam na sprawdzone rozwiązanie. Pan Kalendarz towarzyszy mi już czwarty rok i pomaga rozplanować każdy tydzień.

Jak się zorganizować w Nowym Roku?

Jeżeli tak jak ja lubicie planować, potrzebujecie dodatkowej organizacji, poniższy wybór plannerów jest dla Was idealny! Pierwszy stycznia jest dniem, w którym wprowadzamy w swoje życie coś nowego, a czysty i niezapisany kalendarz jest idealnym miejscem do rozpoczęcia zmian. W tym celu musimy wybrać dla siebie idealny model, który wiernie będzie nam towarzyszył przez następne 365 dni.

Pan Kalendarz 2019

Pan Kalendarz 2019

Pan Kalendarz 2019

Pan Kalendarz

Mój wybranek co roku dostępny jest w czterech wersjach (obecnie pozostała jedna, więc musicie się spieszyć), a tegoroczny egzemplarz przyniósł ze sobą zestaw cudownych pocztówek oraz naklejek. I wszystko to w kolorze przewodnim, który zmienia się każdego roku. Co jest dla mnie najważniejsze? Format i układ stron. Uwielbiam kalendarze, które mogą mi towarzyszyć nieustannie, mieścić się do każdej torebki i nie przeszkadzać swoim ciężarem. Pan Kalendarz jest wielkości 11x16cm, a grube kartki nie pozwolą przedostać się tuszowi na drugą stronę. Dodatkowo każdy miesiąc jest jedyny w swoim rodzaju i nie pozwala wkraść się rutynie. Poniżej zebrałam dla Was kilka propozycji plannerów/kalendarzy, bez których nie będziecie chcieli ruszyć się z domu!

Pan Kalendarz 2019

Pan Kalendarz 2019

Pan Kalendarz 2019

Pan Kalendarz 2019

Kalendarzowe propozycje na Nowy Rok

 • Papierniczeni – sklep z wyrobami polskich producentów i własną linią notesów. Znajdziecie u nich duży wybór zarówno kalendarzy, jak i plannerów.
 • Planner&Co. – piękny planner, który dzięki swej uniwersalności spełni Wasze wszystkie oczekiwania. Dostępny w dwóch kolekcjach – płóciennej i matowej.
 • Pan Kalendarz – mój ulubieniec od kilku lat. Format, który zmieści się w nawet najmniejszej torebce, a każdy miesiąc cechuje się wyjątkowym designem.
 • Pakamera – sklep, w którym znajdziecie szeroki wybór nie tylko kalendarzy książkowych, ale i ściennych.
 • Zaplanuj swój sukces – plannery zaprojektowane przez parę grafików, którzy łączą pracę z pasją od 2016 roku. Możecie wybierać spośród plannerów light, bold i kalendarzy, dostępnych w wielu wersjach kolorystycznych i designach.
 • loveSimple – elegancki i solidny, będzie Wam wdzięcznie towarzyszył do ostatnich dni 2019 roku. Na stronie sklepu dostępna jest również wersja próbna do wydrukowania i film, który pokazuje przykładowe korzystanie z plannera.
A Wy znaleźliście już swojego ulubieńca?

Pan Kalendarz 2019

Pan Kalendarz 2019

Pan Kalendarz 2019

Komentarze (7)

 • talarkowa 15 grudnia 2018

  Nie wiem, jak to się stało, że ten rok mi tak szybko przeleciał i że tu już połowa grudnia, i trzeba się rozgląda za kalendarzem na 2019 rok. Ja jeszcze nawet o tym myśleć nie zaczęłam! :O

  • Martyna 17 grudnia 2018

   Racja, mój 2018 też zleciał wyjątkowo szybko! To już najwyższy czas, aby wybrać towarzysza Nowego Roku, większość kalendarzy jest już wyprzedanych 😮

 • Agnieszka 17 grudnia 2018

  A mam już kalendarz…trochę innego rodzaju chyba niż proponujesz.. Twoja opcja wydaje się jednak bardzo kusząca!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  • Martyna 17 grudnia 2018

   Najważniejsze żeby był dla Ciebie idealny i doskonale wpasowal się w Twój tryb pracy! Pozdrawiam <3

 • OK 17 grudnia 2018

  Za rok poproszę taki post trochę wcześniej, bo o mały włos wybrałabym kalendarz w empiku i byłabym niezadowolona przez cały 2019! Cudne te kalendarze!

  • Martyna 17 grudnia 2018

   Najważniejsze, że sytuacja została opanowana!

 • Vegi 11 marca 2019

  piekne grafiki!
  Pozdrawiam https://www.wolfiepoli.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*