Pakowanie prezentów

Pakowanie prezentów

Ozdobne misie

Prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko piękny czas rodzinnej atmosfery, ale także mój ulubiony moment, aby obdarować bliskich prezentami. Nawet drobny upominek, który sprawi radość drugiej osobie sprawia radość także i mnie 🙂 Jeszcze większą frajdę sprawia mi pakowanie prezentów, wybieranie ozdób, papieru prezentowego i wstążek. Zwykle jednak stawiam na prostotę – czym skromniejszy papier, tym więcej ozdób możemy dodać do opakowania. W tym roku króluje szary papier w świąteczne laski cukierkowe (znajdziecie w Flying Tiger!) oraz pasujący biało-czerwony sznurek, który znajdziecie w każdej Castoramie.

Jak pakować prezenty?

Podstawą jest dobrej jakości papier do pakowania – nie ma nic bardziej denerwującego niż papier, który targa się w rękach czy brzydko gniecie. Z własnego doświadczenia wiem, że najlepszym wyborem jest klasyczny brązowy papier, który nie tylko schludnie wygląda, ale i wdzięcznie pozwoli się udekorować w kreatywny sposób. Do tego jest dosyć wytrzymały. W Internecie można znaleźć wiele poradników jak pakować prezenty. Nawet niewielkie sztuczki potrafią raptownie zmienić wygląd naszych prezentów na lepsze! Polecam zwłaszcza ten poradnik oraz Nifty, które pozwoli Wam zorganizować Wasze materiały.

Prezenty pięknie przyozdobią drobne dodatki, jak ostrokrzew, którego liście postanowiłam ozłocić markerem olejowym. Po wyschnięciu jest wyjątkowo trwały. Dodałam także spinacze z uroczymi, zimowymi misiami.

Gdy mamy już wybrane te idealne prezenty, pora włączyć świąteczną muzykę i przystąpić do pakowania 🙂

Zimowe spinacze

Złocenie markerem olejowym

Ostrokrzew

Sznurek do pakowania prezentów

Świąteczne prezenty

Piernikowy Łoś

Miś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*